Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakonna, planeeringutega seonduvad kontaktid:

 

Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakonnajuhataja      

Väino Tõemets +372 715 5800 vaino.toemets@fin.ee 
  Nõunik Kaur Kaasik-Aaslav +372 611 3078

kaur.kaasik-Aaslav@fin.ee 

  Nõunik Merje Muiso +372 611 3126 merje.muiso@fin.ee 
  Nõunik Kadi- Kaisa Kaljuveer +372 611 3312 kadi-kaisa.kaljuveer@fin.ee 
  Planeeringute järelevalve nõunik Tiiu Pärn +372 715 5866 tiiu.parn@fin.ee
  Planeeringute nõunik Tuuli Veersalu +372 5559 9142 tuuli.veersalu@fin.ee
  Regionaalplaneerimise    nõunik Alan Rood +372 715 5805 alan.rood@fin.ee
  Riigi eriplaneeringute koostamise nõunik Siim Orav +372 611 3233 siim.orav@fin.ee
                                        
Harju talitus.  Talitusejuhataja Leevi Laever +372 715 5801 leevi.laever@fin.ee
Suur-Ameerika 1, Tallinn, 10122

Ruumilise planeerimise peaspetsialist

Loona Kangur +372 715 5803 loona.kangur@fin.ee
  Ruumilise planeerimise peaspetsialist

Helen Madison

+372 611 3135 helen.madison@fin.ee
  Ruumilise planeerimise peaspetsialist Lea Teeäär +372 715 5802 lea.teeaare@fin.ee
         
         

Hiiu talitus

Talitusejuhataja Ants Orav +372 715 5810 ants.orav@fin.ee 
Leigri väljak 5, Kärdla, Hiiumaa, 92401 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Urve Pill +372 715 5809 urve.pill@fin.ee
         
         
Ida-Viru talitus Talitusejuhataja Tiit Salvan +372 715 5817 tiit.salvan@fin.ee
Keskväljak 1, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41594  Ruumilise planeerimise peaspetsialist Tiit Toos +372 715 5813 tiit.toos@fin.ee 
         
         
Jõgeva talitus Talitusejuhataja Taivo Tali +372 715 5830 taivo.tali@fin.ee
Jaama tn 2, Jõgeva, 48305 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Agnes Lihtsa +372 715 5824

agnes.lihtsa@fin.ee

         
         
Järva talitus Kohalike omavalitsuste nõunik talitusejuhataja ülesannetes Rainer Eidemiller +372 55588546 rainer.eidemiller@fin.ee
Rüütli 25, Paide, 75713 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Anne Karjus +372 715 5895 anne.karjus@fin.ee
         
         
Lääne talitus Talitusejuhataja Neeme Suur +372 715 5849 neeme.suur@fin.ee
Lahe tn 8,  Haapsalu, 90503        
         
Lääne-Viru talitus Talitusejuhataja Tarmo Mikkal +372 715 5850 tarmo.mikkal@fin.ee
F. R. Kreutzwaldi 5, Rakvere, 44314  Ruumilise planeerimise peaspetsialist

Janika Merisalu

+372 715 5823 janika.merisalu@fin.ee
         
         
Põlva talitus Talitusejuhataja Raul Tohv +372 715 5860 raul.tohv@fin.ee
Kesk 20, Põlva,  63308 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Marika Saks +372 715 5862 marika.saks@fin.ee
         
         
Pärnu talitus Talitusejuhataja Kalev Kaljuste +372 715 5869 kalev.kaljuste@fin.ee
Pikk 16b, Pärnu, 80013 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Raine Viitas +372 715 5865 raine.viitas@fin.ee
         
Rapla talitus Talitusejuhataja Andrus Saare +372 715 5870 andrus.saare@fin.ee
Sauna 5, Rapla, 79515 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Piret Kivi +372 715 5871 piret.kivi@fin.ee
         
         
Saare talitus Talitusejuhataja Mart Mäeker +372 715 5875 mart.maeker@fin.ee
Lossi 1, Kuressaare, 93819 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Aire Müürsepp +372 715 5872

aire.myyrsepp@fin.ee

         
         
Tartu talitus Talitusejuhataja Jaan Õunapuu +372 715 5880 jaan.ounapuu@fin.ee
Pepleri 35, Tartu, 51003  Ruumilise planeerimise peaspetsialist Peep Männiksaar +372 715 5881 peep.manniksaar@fin.ee
  Ruumilise planeerimise peaspetsialist Margus Hendrikson +372 715 5885 margus.hendrikson@fin.ee
         
Valga talitus Talitusejuhataja Tõnis Lass +372 715 5890 tonis.lass@fin.ee

Kesk 12, Valga, 68203

Ruumilise planeerimise peaspetsialist Kaire Jaanus +372 715 5887 kaire.jaanus@fin.ee
         
         
Viljandi talitus Talitusejuhataja Erich Palm +372 715 5891 erich.palm@fin.ee
Vabaduse plats 2, Viljandi,  71020 Ruumilise planeerimise peaspetsialist Tiia Kallas +372 715 5892 tiia.kallas@fin.ee
         
         
Võru talitus Talitusejuhataja Toomas Piirmann +372 715 5831 toomas.piirmann@fin.ee 
Jüri 12, Võru, 65620  Ruumilise planeerimise peaspetsialist Ülle Luuk +372 715 5835 ylle.luuk@fin.ee